Reklama

Znany wrocławski klub muzyczny zamyka się po 10 latach

Jeden z najpopularniejszych we Wrocławiu klubów muzycznych - X-Demon - kończy działalność. Po 10 latach znika z mapy miasta. Decyzję ogłoszono w niedzielę wieczorem. - 10 lat wspólnych chwil, wspomnień, zawartych przyjaźni, znajomości, setki uśmiechów... Tego nam nikt nie zabierze - podsumowuje klub i zaprasza na ostatnie pożegnalne imprezy.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Informacja o zamknięciu dyskoteki pojawiła się w niedzielę wieczorem na social mediach klubu. Z jakich powodów lokal się zamyka? Z właścicielami próbowaliśmy skontaktować się telefonicznie, jednak bez skutku. Telefony milczą. - Jeszcze kilka miesięcy temu, nikt z nas nie spodziewał się, że ten moment nadejdzie, lecz czasy w których obecnie znajduję się polski rynek klubowy, frekwencja w lokalach, sytuacja ekonomiczna w kraju, olbrzymie czynsze i wiele więcej, nie sprzyjają funkcjonowaniu klubów oraz dyskotek - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Reklama

- Walczyliśmy! Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, poprzez światowe bookingi, imprezy tematyczne czy też inne akcje marketingowe, aby utrzymać się i przezwyciężyć trudne czasy. Niestety - wszystko ma swój początek i koniec - pisze X-Demon. 

Kiedy wrocławianie będą mieli okazję po raz ostatni odwiedzić klub? Ma działać w sylwestra, a potem jeszcze 4, 10 i 11 stycznia.

Sieć X-Demon ma swoje kluby jeszcze w innych miastach w Polsce - m.in. w Poznaniu i Zielonej Górze. We Wrocławiu funkcjonowały tu dwie sale - z muzyką house oraz dance/r'n'b.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/12/2024 20:51
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości