Do końca tygodnia na wrocławskich ulicach pojawią się nowe wiaty i stojaki rowerowe. Infrastruktura rowerowa, o którą mieszkańcy wnioskowali u oficera rowerowego, powstanie w aż 60 różnych lokalizacjach.
Nowe wiaty staną przy TGG na Słubickiej oraz przy dwóch szkołach przy ul. Krajewskiego i Wałbrzyskiej. W 57 innych lokalizacjach powstaną niezadaszone stojaki rowerowe.
Całkowity koszt zadania to 165 tys. złotych. Wykonawca prac jest firma Rotomat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze