Państwowa Komisja Wyborcza podała kolejne dane dotyczące frekwencji w trwających wyborach prezydenckich. Do godziny 16:00 do lokali wyborczych wybrało się już 54,24% uprawnionych wrocławian. To więcej niż niż dwa tygodnie temu.
Frekwencja na godz. 17:00
Ogólnopolska frekwencja do godziny 17:00 wyniosła 52,1%. Oznacza to, że na głosowanie przed południem wybrało się więcej osób, niż w I turze (47,89%).
W samym Wrocławiu do urn poszło już 54,24% (wzrost o ponad 3,16 p.p.).
Wrocławskie lokale z najwyższą frekwencją:
Najniższa frekwencja na godz. 17:00:
Frekwencja na godz. 12:00
Ogólnopolska frekwencja do godziny 12:00 wyniosła 24,73%. Oznacza to, że na głosowanie przed południem wybrało się więcej osób, niż w I turze (24,08%).
Wyższa frekwencja też w samym Wrocławiu. Do godziny 12:00 głosowało już 27,66% (w I turze było 27,06%). Oznacza to, że w naszym mieście swój głos oddało już 134,9 tys. mieszkańców.
Jak na razie najwyższą frekwencją mogą pochwalić się lokale:
nr 173 przy ul. Kłodnickiej – 47,97%
nr 109 przy ul. Działkowej – 41,77%
nr 161 przy ul. Wałbrzyskiej – 37,39%
Najniższą frekwencję jak dotąd zanotowano w lokalach:
nr 37 przy ul. Niemcewicza – 17,2%
nr 137 przy ul. Traugutta – 17,21%
nr 18 przy ul. Szczęśliwej – 18,61%
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze