Reklama

We Wrocławiu powstanie nowy, trzyhektarowy park [ZDJĘCIA]

24/09/2018 09:49

Wzdłuż nasypu kolejowego, położonego na granicy Gaju i Wojszyc, przy ulicach Jerzego Kukuczki i Kłodzkiej, powstaje duży park z infrastrukturą rekreacyjną.

Do końca roku wykonawca zadania, zleconego przez Zarząd Inwestycji Miejskich, firma SpesCity z Wysokiej, uporządkuje teren. W kolejnych etapach powstaną tam ławki, kosze na śmieci, alejki, chodniki, place rekreacyjne, nowe oświetlenie i monitoring. W planie są również wybieg dla psów, plac zabaw i górka saneczkowa. Na blisko 3 ha zasadzonych zostanie ok. 700 nowych drzew i krzewów.


Koszt inwestycji, która była przedmiotem miejskich konsultacji społecznych, to 2 mln zł. Park powstaje między ulicami Kukuczki, Strońską, Piławską, Radkowską, Kłodzką, Srebrnogórską, nasypem kolejowym i ul. Pirenejską. Dotrze tam Zielona Rowerowo-Piesza Obwodnica Wrocławia. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości