Nie ma już śladu po dawnej stacji benzynowej BP i wielopoziomowym parkingu między Hotelem Wrocław a Pasażem Zielińskiego. Zamiast tego są ogromne wykopy - to początek budowy kompleksu biurowców Swobodna Spot, które tutaj powstaną.
Stacja benzynowa i parking zostały zamknięte w 2022 roku, potem zrównano je z ziemią. Nowy właściciel - Echo Investment - stawia tutaj dwa nowoczesne biurowce klasy premium.
W pierwszej kolejności powstanie 11-piętrowy budynek o powierzchni 16 000 m kw na skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Gwiaździstej. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2025 r. Drugi budynek to kolejne 25 600 m kw. powierzchni, a cała budowa ma zakończyć się w trzecim kwartale 2026 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze