Wielkanoc już tuż, tuż. Specjalnie dla was sprawdziliśmy świąteczną prognozę pogody. Niestety synoptycy nie mają dobrych wieści. Tegoroczna Wielkanoc we Wrocławiu będzie pochmurna, z nieba może też pokropić deszcz.
Wrocławianie wybierający się w sobotę ze święconką muszą liczyć się z tym, że tradycyjne koszyczki zostaną pokropione nie tylko wodą święconą, ale również przez deszcz. Przelotne opady mogą występować praktycznie przez cały dzień. Temperatura tego dnia ma utrzymywać się w okolicy 7 stopni Celsjusza.
Na nagłą poprawę warunków atmosferycznych nie powinniśmy też liczyć w niedzielę. Temperatura ma się utrzymywać na poziomie 6-7 stopni, niebo nadal będzie zachmurzone. Słońce na niebie może za to pojawić się w Poniedziałek Wielkanocny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze