Kayah, Kukulska, Organek, Czesław Mozil, Wiki Gabor, Kamil Bednarek - to tylko niektóre z polskich gwiazd, które wystąpią na wrocławskim Rynku w najbliższy poniedziałek, 11 listopada - w dniu Narodoweg Święta Niepodległości. Widowisko rozpoczynające się o godz. 20 organizuje Telewizja Polska. Wstęp jest bezpłatny. - Żeby coś widzieć, warto być pod sceną co najmniej pół godziny wcześniej - radzą organizatorzy.
Koncert jest bezpłatny, nie trzeba się wcześniej pobierać żadnej wejściówki. Wejście na Rynek będzie możliwe z każdej strony, wygrodzony ma być tylko Plac Gołębi - ten w sąsiedztwie fontanny.
Przy akompaniamencie orkiestry pod kierownictwem Michała Grotta wystąpią: Kayah, Enej, Piotr Cugowski, Natalia Kukulska, Kamil Bednarek, Tomasz Makowiecki, Tomasz Organek, Bovska, Barbara Wrońska, Kathia, Ania Rusowicz, Gaba Kulka, Czesław Mozil, Zalia, Matylda/Łukasiewicz, Wiktor Dyduła, Arek Kłusowski, Zazula, Weronika Korthals, Vix.N, Viki Gabor.
Poniedziałkowy koncert na wrocławskim Rynku będzie się składał z dwóch części:
Wydarzenie poprowadzą Paulina Chylewska i Robert Stockinger.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze