W sobotę we wrocławskim Barze Barbara przy ul. Świdnickiej odbyła się druga edycja Jarmarku Ilustracji i Komiksów. Impreza ta była doskonałą okazją do spotkania się z najlepszymi ilustratorami, grafikami i komiksiarzami.
Jarmark Ilustracji i Komiksu we Wrocławiu po raz pierwszy odbył się w ubiegłym roku i zgromadził ponad 20 artystów na stoiskach. W tym roku w Barbarze wystawiało się już 29 artystów.
Jarmarkowi przez cały dzień towarzyszyły przeróżne warsztaty i prelekcje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze