W niedzielę od rana tramwaje nie kursowały ulicą Krakowską. To trasa, która po remoncie została oddana do użytku w sobotę.
Wrocławskie MPK poinformowało, że powodem braku przejazdu jest awaria sieci trakcyjnej. Tramwaje linii 3 i 5 przez kilka godzin kursowały tylko do pl. Wróblewskiego. Połączenia na dalszej trasie (pl. Wróblewskiego - Księże Małe) realizowane były przez autobusy „za tramwaj”.
Awarię udało się usunąć dopiero po godzinie 14:00. Obecnie tramwaje już wróciły na swoje trasy.
Warto wspomnieć, że na Krakowskiej w tym tygodniu zakończył się remont torowiska, a tramwaje wróciły na swoje stałe trasy wczoraj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze