Tuż przed godziną 10 na ul. Grota-Roweckiego na przejeździe kolejowym doszło do awarii rogatek. Najprawdopodobniej jeden z kierowców wjechał na czerwone pole i utknął na przejeździe.
Aktualizacja, godz. 10:40 - MPK poinformowało, że ruch został przywrócony. Autobusy wracają na swoje stałe trasy przejazdu.
Kierowcy podróżujący ul. Grota-Roweckiego powinni uzbroić się w cierpliwość. Doszło do awarii rogatek, w stronę centrum tworzą się coraz większe korki. -Od strony szpitala ledwo toczący się korek - przekazują kierowcy. MPK poinformowało o objazdach: Autobusy linii 112, 113 skierowano w obu kierunkach ul. Świeradowską, Bardzką, Buforową, Asfaltową, Pawią, Parafialną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze