W piątek przed godz. 9 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Sądowej i Krupniczej. Jedno z aut dachowało. Tramwaje kursowały objazdami.
- Kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu skodą. Został ukarany mandatem. Zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja, ponieważ nie ma osób rannych. Mężczyźni byli trzeźwi - mówi Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze