Auto z tramwajem oraz dwa auta osobowe zderzyły się w środę po południu. Do wypadków doszło na pl. Dominikańskim i pl. Jana Pawła II.
Przed godziną 19 w środę 31 maja doszło do wypadku na pl. Jana Pawła II we Wrocławiu zderzyły się dwa samochody osobowe. W zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych, ale spowodowało ono duże utrudnienia w ruchu.
Około godzinę wcześniej na pl. Dominikańskim zderzył się samochód osobowy z tramwajem linii 3 jadącym w kierunku Księża Małego. Pojazdy szybko zostały usunięte z drogi i przywrócono normalny ruch.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze