Reklama

Wrocław: Komedia „Wieczór panieński plus” dwukrotnie w Capitolu

01/01/2022 13:34

– Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia – to opis najnowszej komedii Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn. W obsadzie m.in. Katarzyna Skrzynecka, Wiktoria Gąsiewska i Stefano Terrazzino.

– Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się... gwoździem do trumny szampańskiej zabawy – mówi Marcin Szczygielski, autor spektaklu wieczorze panieńskim, który zamienia się w wielką awanturę. – Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady – dodaje.

„Wieczór panieński plus” to spektakl komediowy, w którym zagrali:  Katarzyna Skrzynecka, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Anna Iberszer, Tomasz Bednarek i Marek Kaliszuk/Stefano Terrazzino.

Przedstawienie zostanie wystawione 18 stycznia o godz. 17:30 i 20:30 w Teatrze Muzycznym Capitol. Bilety można kupować tutaj.


mh/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości