Tramwaje nie jeżdżą przez pl. Legionów we Wrocławiu. Po godz. 15 wykoleił się tam tramwaj.
MPK wprowadziło objazdy dla tramwajów. Wagony linii 15 w kierunku Park Południowy, 20 do Oporowa, 31 i 32 kierunek Gaj, 74 na Krzyki od pl. Orląt Lwowskich jeżdżą jeżdżą ulicą Podwale, ul. Sądową i ul. Piłsudskiego. Autobusy linii 122 do Dworca Autobusowego oraz linii 144 w kierunku Zwycięskiej jeżdżą przez ul. Podwale i ul. Sądową.
Wykolejenie powiększyło komunikacyjny koszmar, jaki odbywa się w rejonie pl. Legionów, pl. Orląt Lwowskich, pl. Jana Pawła II, na ul. Sądowej, Braniborskiej, Legnickiej, Krupniczej, Robotniczej. Tam kierowcy utknęli w gigantycznych zatorach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze