Tragedia w tramwaju linii 5, który jechał ulicą Krakowską. W pojeździe zasłabł 71-letni mężczyzna, którego mimo reanimacji nie udało się uratować.
St. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji potwierdził, że w niedzielne przedpołudnie doszło do zgonu pasażera tramwaju. 71-letni mężczyzna, który zasłabł w pojeździe MPK, zmarł z przyczyn naturalnych. – Przeprowadzono na nim reanimację, ale niestety mężczyzny nie udało się uratować – powiedział Rajski.
Na ul. Krakowską przyjechała policja i dwie karetki pogotowia ratunkowego. W wyniku tego zdarzenia miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów i uruchomiono zastępczą komunikację autobusową z placu Dominikańskiego na Księże Małe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze