Reklama

Wrocław: nie żyje 71-latek, który zasłabł w tramwaju

07/04/2019 12:31

Tragedia w tramwaju linii 5, który jechał ulicą Krakowską. W pojeździe zasłabł 71-letni mężczyzna, którego mimo reanimacji nie udało się uratować.

St. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji potwierdził, że w niedzielne przedpołudnie doszło do zgonu pasażera tramwaju. 71-letni mężczyzna, który zasłabł w pojeździe MPK, zmarł z przyczyn naturalnych. – Przeprowadzono na nim reanimację, ale niestety mężczyzny nie udało się uratować – powiedział Rajski.


Na ul. Krakowską przyjechała policja i dwie karetki pogotowia ratunkowego. W wyniku tego zdarzenia miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów i uruchomiono zastępczą komunikację autobusową z placu Dominikańskiego na Księże Małe.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości