W nocy z soboty na niedzielę mieszkańców wrocławskiego Grabiszyna obudził huk. Była to prawdopodobnie eksplozja zbiornika paliwa jednego z dwóch samochodów, które spaliły się tej nocy na ul. Kreślarskiej.
Do pożaru doszło koło godziny 1:30. Doszczętnie spłonął pojazd marki Mercedes, uszkodzony został też zaparkowany obok ford.
W gaszeniu pożaru brały udział dwa zastępy straży pożarnej. Ogień nie rozprzestrzenił się na okoliczne budynki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze