Widać już, jak będzie wyglądała nowa, drewniana kładka Świętego Antoniego nad fosą we Wrocławiu. Powstaje między ulicami Włodkowica i Podwalem, tuż obok Urzędu Stanu Cywilnego.
To miejsce, w którym jeszcze do niedawna przez fosę można było przechodzić po zabytkowej kładce. Była już w kiepskim stanie i długo czekała na konieczny remont. Wreszce latemu ubiegłego roku podczas burzy spadł na nią konar drzewa i uszkodził ją tak bardzo, że nadawała się tylko do rozbiórki. Nowa kładka ma nawiązywać swoim wyglądem do poprzedniczki. Według pierwotnych zapowiedzi, nowa kładka miała być gotowa w 2023 roku. Teraz wszystko wskazuje na to, że przejdziemy po niej dopiero wiosną 2024.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze