Reklama

Wrocław: Nowa kładka już stoi nad fosą

09/01/2024 09:33

Widać już, jak będzie wyglądała nowa, drewniana kładka Świętego Antoniego nad fosą we Wrocławiu. Powstaje między ulicami Włodkowica i Podwalem, tuż obok Urzędu Stanu Cywilnego.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


To miejsce, w którym jeszcze do niedawna przez fosę można było przechodzić po zabytkowej kładce. Była już w kiepskim stanie i długo czekała na konieczny remont. Wreszce latemu ubiegłego roku podczas burzy spadł na nią konar drzewa i uszkodził ją tak bardzo, że nadawała się tylko do rozbiórki. Nowa kładka ma nawiązywać swoim wyglądem do poprzedniczki. Według pierwotnych zapowiedzi, nowa kładka miała być gotowa w 2023 roku. Teraz wszystko wskazuje na to, że przejdziemy po niej dopiero wiosną 2024.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości