Reklama

Wrocław: nowy klub muzyczny w centrum. Działa tylko nocami [ZDJĘCIA]

19/01/2022 07:55

Myli się ten, kto zakłada, że w czasie pandemii wrocławski rynek rozrywki jest w stanie kompletnego zawieszenia. Na Starym Mieście działa od niedawna nowy klub muzyczny.

Przy ul. Świętego Mikołaja 11, w czwartki, piątki i soboty od godz. 22 do 4, działa nowy klub – Światła. Lokal ma 360 m kw. powierzchni i znajduje się na poziomie -1. 


- Jest to miejsce, w którym co tydzień, od czwartku wieczorem do niedzieli rano, można bawić się w rytmie hip-hopu, trapu i R&B. Oprócz muzyki granej na imprezach przez znanych DJów, takich jak Deemz, ZuzaOK czy Pham, lokal zapewnia też niezwykłe wrażenia estetyczne za pomocą świetlnych instalacji - mówi Michał Bujko ze Świateł.


Klub stosuje urządzenia do dezynfekcji długoterminowej metodą zamgławiania. Za projekt Świateł odpowiada wrocławska grupa projektowa CUDO. Wcześniej w tym lokalu działał klub Wesele.

Reklama

- Prowadzimy limity gości, a jeśli jest możliwość, sprawdzamy certyfikaty covidowe, ale ze względu na to, że bardzo wiele młodych osób nie posiada ich przy sobie, pozwalamy na spisanie oświadczenia- dodaje Bujko.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości