Reklama

Wrocław: Obwodnica Leśnicy sypie się po wypadku

06/08/2024 16:12

Mija prawie miesiąc od wypadku na obwodnicy Leśnicy. W połowie lipca auto ciężarowe uderzyło w ekrany akustyczne, powodując tym samym spore zniszczenia. Po naszej interwencji miasto uprzątnęło zalegające elementy, jednak paneli nadal brakuje. Dlaczego?

- Sprawa naprawy ekranów akustycznych jest obecnie w toku. W tym momencie trwają procedury, związane z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. To właśnie z tego budżetu będą pokryte koszta naprawy. Podczas zdarzenie niebezpieczne elementy, zalegające na jezdni zostały uprzątnięte przez służby drogowe - informuje Tuwroclaw.com Mikołaj Czerwiński z biura prasowego Urzędu Miejskiego Wrocławia. - O usunięcie resztek infrastruktury z pasa zieleni zwróciliśmy się ponownie i zgodnie z zapewnieniem zostaną one zabrane w ciągu najbliższych dni - dodał. "Resztki infrastruktury" zostały uprzątnięte w dniu naszej interwencji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości