Tuż po godzinie 8 rano na Kołłątaja we Wrocławiu doszło do kolizji dwóch pojazdów MPK - tramwaj linii 23 wbił się w autobus elektryczny linii K. Nie ma obecnie utrudnień dla pasażerów.
Do zdarzenia doszło na przystanku na Kołłątaja. - Tramwaj najechał na tył autobusu - powiedziała Tuwroclaw.com Katarzyna Pawlak z biura prasowego MPK Wrocław. Przyczyny na razie nie są znane. Na szczęście nikt z pasażerów nie ucierpiał. Teraz autobus przejdzie oględziny, będzie także sprawdzany monitoring. Warto dodać, że jest to pierwszy z trzynastu autobusów elektrycznych zakupionych przez MPK. Nie ma obecnie utrudnień w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze