Reklama

Wrocław: Pierwszy elektryk MPK już po stłuczce. Wjechał w niego tramwaj

05/01/2024 08:28

Tuż po godzinie 8 rano na Kołłątaja we Wrocławiu doszło do kolizji dwóch pojazdów MPK - tramwaj linii 23 wbił się w autobus elektryczny linii K. Nie ma obecnie utrudnień dla pasażerów.

Do zdarzenia doszło na przystanku na Kołłątaja. - Tramwaj najechał na tył autobusu - powiedziała Tuwroclaw.com Katarzyna Pawlak z biura prasowego MPK Wrocław. Przyczyny na razie nie są znane. Na szczęście nikt z pasażerów nie ucierpiał. Teraz autobus przejdzie oględziny, będzie także sprawdzany monitoring. Warto dodać, że jest to pierwszy z trzynastu autobusów elektrycznych zakupionych przez MPK. Nie ma obecnie utrudnień w ruchu.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości