Reklama

Wrocław: pijany 39-latek chciał ukraść trampolinę. Nie pierwszą

29/09/2017 12:17

Wrocławscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 39-letniego mężczyznę, który chciał ukraść metalowe części znajdującej się na prywatnym terenie trampoliny. Okazało się, że to nie pierwsze przewinienie wrocławianina, któremu teraz grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na jednej z prywatnych posesji na wrocławskim Śródmieściu. – Policjanci, pełniąc tam służbę patrolową, zauważyli w pewnym momencie mężczyznę, który przeskoczył przez ogrodzenie i usiłował dokonać kradzieży metalowych części ze znajdującej się tam trampoliny – relacjonuje asp. szt. Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji.


Mundurowi natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali złodzieja. W toku śledztwa udało się ustalić, że mężczyzna już wcześniej dokonał podobnej kradzieży na innej posesji. W chwili zatrzymania sprawca był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w jego organizmie.

Reklama

– Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono już zarzuty kradzieży mienia oraz usiłowania kradzieży mienia o łącznej wartości 600 złotych. Przyznał się do zarzucanego mu czynu twierdząc, że skradzione elementy chciał sprzedać na złom – dodaje policjant.


39-latek był już wcześniej wielokrotnie karany za inne przestępstwa popełnione przeciwko mieniu. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Grozić mu może kara do lat 5 pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości