Reklama

Wrocław: Pijany kierowca BMW rozbił auto na słupie. Może mówić o szczęściu

01/08/2023 09:47

Mężczyzna nie zapanował nad samochodem i po przejechaniu przez przeciwny pas ruchu zatrzymał się na latarni. Wciąż są utrudnienia na ul. Podwale.

Utrudnienia na ul. Podwale we Wrocławiu wciąż trwają. Do wypadku doszło przed godz. 7 we wtorek, 1 sierpnia. Kierowca BMW jadący od strony placu Jana Pawła II w kierunku placu Orląt Lwowskich nie zapanował nad samochodem, przejechał przez przeciwny pas ruchu i uderzył w latarnię uliczną. I może mówić o szczęściu, ponieważ niewiele brakowało, a ominąłby słup i wpadł do fosy miejskiej. Wtedy jego życie mogłoby być poważnie zagrożone.


Kierujący BMW 35-letni obywatel Polski, mieszkaniec Wrocławia nie dostosował prędkości do panujących warunków. Zajęli się nim ratownicy medyczni, a następnie policjanci, którzy sprawdzają okoliczności zdarzenia i stan trzeźwości kierowcy. - Kierowca z policjantami udaje się na komisariat przy ul. Trzemeskiej, gdzie będą prowadzone dalsze badania, ponieważ najprawdopodobniej jest w stanie nietrzeźwości - przekazuje asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.

Reklama

Po wypadku korkuje się mocno przejazd ul. Podwale od placu Jana Pawła II do placu Orląt Lwowskich.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości