W jednym z domów jednorodzinnych na wrocławskich Karłowicach doszło do pożaru. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej. Z utrudnieniami muszą liczyć się także kierowcy, a także pasażerowie MPK.
Sześć zastępów straży interweniuje na ul. Boya-Żeleńskiego we Wrocławiu. Po godzinie 13 ogień pojawił się na parterze domu jednorodzinnego. - Pożar został już zlokalizowany - podał Tuwroclaw.com dyżurny strażak. W środku przebywały dwie osoby, są teraz pod opieką medyków. Najprawdopdoobniej ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie wiadomo, jakie były przyczyny pożaru. Są utrudnienia dla kierowców oraz pasażerów MPK. Korespondenci MPK podają, że przejazd na wysokości przystanku przy Berenta jest zablokowany w obu kierunkach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze