Dzisiaj, przed godziną 13 w domu jednorodzinnym wybuchł pożar. Na miejsce zostało zadysponowanych kilka zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie został ranny.
Ogień pojawił się najprawdopodobniej na poddaszu domu jednorodzinnego na ul. Wilkszyńskiej we Wrocławiu. Z ogniem walczyły cztery zastępy strażaków, była także policja, a także pogotowie energetyczne. - Na miejscu jest jeszcze jeden zastęp - podał dyżurny strażak. Są też utrudnienia dla kierowców. Na skrzyżowaniu ulic Wilkszyńskiej i Małomickiej wprowadzono ruch wahadłowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze