Pożar radiowozu policyjnego we Wrocławiu. Samochód zapalił się przed godz. 15 na al. Jana III Sobieskiego, tuż przed Centrum Handlowym Korona. Na miejscu są już służby. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych.
Na razie nie ma informacji, z jakich powodów doszło do pożaru. Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę centrum. - Na miejscu są aktualnie trzy zastępy straży, droga jest zablokowana - poinformował dyżurny strażak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze