Służby interweniują aktualnie na Przedmieściu Oławskim. Na ul. Dąbrowskiego 65-letni kierowca audi zasłabł i wjechał w ścianę budynku. Jest już pod opieką medyków.
Na szczęście żadna z postronnych osób nie została ranna. - Okazało się, że 65-letni kierowca audi zasłabł i wjechał w ścianę budynku na ul. Dąbrowskiego, tuż na wysokości numeru 26. Medycy udzielili mu już pomocy, na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń - podaje Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Na miejscu byli także strażacy. Zarówno Dąbrowskiego, jak i okoliczne drogi są zablokowane. - Stoi Kościuszki, Pułaskiego - podają kierowcy i radzą kierować się objazdami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze