Reklama

Wrocław: Starszy mężczyzna zasłabł i wjechał w budynek

24/08/2023 10:30

Służby interweniują aktualnie na Przedmieściu Oławskim. Na ul. Dąbrowskiego 65-letni kierowca audi zasłabł i wjechał w ścianę budynku. Jest już pod opieką medyków. 

Na szczęście żadna z postronnych osób nie została ranna. - Okazało się, że 65-letni kierowca audi zasłabł i wjechał w ścianę budynku na ul. Dąbrowskiego, tuż na wysokości numeru 26. Medycy udzielili mu już pomocy, na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń - podaje Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Na miejscu byli także strażacy. Zarówno Dąbrowskiego, jak i okoliczne drogi są zablokowane. - Stoi Kościuszki, Pułaskiego - podają kierowcy i radzą kierować się objazdami. 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości