Reklama

Wrocław: Tak 28-latek wracał z imprezy [ZDJĘCIA]

25/05/2020 11:34

Rozbity samochód to niejedyny problem 28-latka, który wracając z imprezy wsiadł za kółko i rozbił auto. Mężczyzna odpowie teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co może trafić do więzienia nawet na dwa lata.

Do zdarzenia doszło na ul. Borowskiej. Kierujący osobową mazdą mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w barierki rozdzielające jezdnie.


– Brak możliwości bezpiecznego prowadzenia pojazdu był zapewne podyktowany wypitym wcześniej alkoholem. Badanie stanu trzeźwości 28-latka wykazało 0,5 promila alkoholu w organizmie – mówi st. sierż. Paweł Noga z wrocławskiej policji.


Kierowca swój stan tłumaczył tym, że wraca od znajomych z imprezy. Teraz 28-latek zarówno za spowodowanie kolizji, jaki i sam fakt prowadzenia pojazdu w wstanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Może trafić do więzienia nawet na 2 lata.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości