Poranne utrudnienia dla pasażerów MPK. Tramwaj linii 17 wykoleił się na placu Bema we Wrocławiu. Kilka linii jedzie objazdami.
- Na miejscu nadal pracują służby, jest dźwig, który będzie przenosił tramwaj na właściwe tory. Tramwaje jeżdżą objazdami - przekazuje Katarzyna Pawlak z biura prasowego MPK Wrocław. Tramwaje linii 8, 11, 23, 9 i 19 są kierowane objazdami. Tramwaj linii 23 jedzie przez ul. Sienkiewicza, ul. Wyszyńskiego do Galerii Dominikańskiej, potem wraca na stałą trasę.
Wcześniej na wyjeździe z ronda Reagana w kierunku Stadionu Olimpijskiego również doszło do wykolejenia tramwaju. Sytuacja została już opanowana, nie ma utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze