Reklama

Wrocław: Tramwaj wykoleił się na placu Bema. Są objazdy!

10/12/2023 10:18

Poranne utrudnienia dla pasażerów MPK. Tramwaj linii 17 wykoleił się na placu Bema we Wrocławiu. Kilka linii jedzie objazdami.

- Na miejscu nadal pracują służby, jest dźwig, który będzie przenosił tramwaj na właściwe tory. Tramwaje jeżdżą objazdami - przekazuje Katarzyna Pawlak z biura prasowego MPK Wrocław. Tramwaje linii 8, 11, 23, 9 i 19 są kierowane objazdami. Tramwaj linii 23 jedzie przez ul. Sienkiewicza, ul. Wyszyńskiego do Galerii Dominikańskiej, potem wraca na stałą trasę. 


Wcześniej na wyjeździe z ronda Reagana w kierunku Stadionu Olimpijskiego również doszło do wykolejenia tramwaju. Sytuacja została już opanowana, nie ma utrudnień.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości