Reklama

Wrocław: Trzy osoby ranne po ataku nożowników w centrum miasta

29/05/2022 16:15

Do sprzeczki kilku osób doszło w sobotę wieczorem. Podczas szarpaniny dwóch mężczyzn sięgnęło po noże. W efekcie ich ataku trzy osoby z ranami ciętymi trafiły do szpitala. Sprawcy pozostają na wolności.

Dramatyczny przebieg miała sprzeczka, do której doszło w sobotę, 28 maja, w centrum Wrocławia. Do bójki doszło na pl. Kościuszki około godz. 21. - Między pięcioma mężczyznami doszło do przepychanki. Podczas bójki, która wywiązała się między nimi pojawiły się noże, tak przynajmniej narzędzia, po które sięgnęli, wyglądają na nagraniu - przekazuje sierż. szt. Rafał Jarząb z biura prasowego wrocławskiej policji.


Mundurowi otrzymali zgłoszenie o bójce około godz. 21.30. Na miejscu zastali trzy osoby, które odniosły obrażenia. Mężczyźni z ranami ciętymi m.in. klatki piersiowej zostali przewiezieni do szpitala. Rany dwóch z nich okazały się na tyle poważne, że pozostali pod opieką lekarzy.

Reklama

Napastnicy, którzy sięgnęli po noże pozostają na wolności. Jak przekazuje sierż. szt. Rafał Jarząb, policja analizuje nagrania z monitoringu. 


- Policjanci prowadzą szeroko zakrojone działania mające na celu zatrzymanie mężczyzn. Ustalane są ich personalia - mówi Jarząb.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości