Dwie osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło dzisiaj na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Citroen wpadł w poślizg, uderzył w bariery, a później w prawidłowo jadąca skodę. Droga w kierunku lotniska jest całkowicie zablokowana.
Kierowca citroena i pasażerka pojazdu zostali ranni po wypadku, do którego doszło na jezdni w kierunku Kudowy. Z relacji policji wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, wjechał w bariery energochłonne, a następnie odbił się od jadącej prawidłowo skody. - Dwie osoby zostały niegroźne ranne, trafiły już do szpitala. Kierowca skody nie odniósł żadnych obrażeń - relacjonuje Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Z relacji policji wynika, że dwa pasy mają zostać odblokowane około godziny 13.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze