Jak donoszą służby ok. 15 doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na wysokości węzła Wroclaw Stadion. Kilkaset metrow wcześniej doszlo tażke do zapalenia się silnika w samochodzie.
AKTUALIZACJA godz. 18:20: Koniec utrudnień: utrudnienia trwały 3 godziny i kierowcy już mogą się poruszać trzema pasami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze