Reklama

Wrocław: Zwężają ulicę Pułaskiego, bo będą naprawiać rury

02/08/2024 11:39

Już w najbliższy poniedziałek 5 sierpnia MPWiK rozpocznie prace remontowe kolektora ściekowego na ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu. - Prace będą prowadzone metodą bezrozkopową, aby zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców - tłumaczy rzeczniczka Martyna Bańcerek.

Kolektory ściekowe to grube ruru, zbierające ścieki z innych kanałów i transportujące je do oczyszczalni. Wymagają remontu. W związku z tym na ul. Pułaskiego (na odcinku od ul. Kościuszki w kierunku ul. Traugutta) w godzinach nocnych – od 20 do 5.00 rano zostanie zwężona do jednego pasa ruchu. Na tej ulicy prędkość zostanie ograniczona do 40 km/h. 


Konieczne – aby dostać się do kolektora – będzie wykonanie wykopu na ul. Komuny Paryskiej w okolicy szkoły, w związku z czym jezdnia zostanie zwężona do 3 m. Wjazd z ul. Komuny Paryskiej na skrzyżowanie z ul. Pułaskiego będzie się odbywał lewym pasem. Prace potrwają około miesiąca.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości