1 grudnia IKEA w Bielanach Wrocławskich wprowadza usługę zakupów przez telefon dostępną dla klientów z Wrocławia i okolic. Program pilotażowy „Meble na telefon” umożliwi zamawianie mebli przez biuro obsługi klientów.
Od połowy listopada usługa jest już dostępna na terenie Łodzi, jednak firma nie przewiduje na razie jej wprowadzania w innych miastach poza Bielanami Wrocławskimi.
– Zdecydowaliśmy się uruchomić program pilotażowy Meble na telefon, aby jeszcze lepiej przygotować się do wprowadzenia kompleksowego rozwiązania sprzedaży wielokanałowej, w tym sprzedaży przez Internet – podkreśla Michał Przybysz, dyrektor ds. sprzedaży wielokanałowej w IKEA Retail Polska.
– Wybraliśmy Łódź i Wrocław, bo oba sklepy dysponują powierzchnią magazynową potrzebną do obsługi zamówień. Wierzę, że usługa będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia i okolic – dodaje Michał Przybysz.
Aby skorzystać z usługi Meble na telefon należy zadzwonić do Domolinii IKEA 22 275 05 75 i zamówić wybrane produkty. W przypadku zamówień telefonicznych obowiązuje taki sam cennik transportu jak w sklepach. Przez telefon można zamawiać tylko meble.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze