Reklama

Wrocławscy podatnicy nagrodzeni. Losowanie w loterii trwało aż godzinę

13/05/2017 16:45

Za nami finał kampanii "Rozliczam PIT we Wrocławiu". Aż 85 nagród wylosowano w sobotę na placu Wolności. W ten sposób miasto zachęca mieszkańców do rozliczania się ze skarbówką w stolicy Dolnego Śląska. 

 

 

W kampanii wzięło udział ponad 20 tys. mieszkańców, w tym 3 tys. nowych podatników. Loterią z atrakcyjnymi nagrodami wrocławski magistrat zachęca do rozliczania podatków w mieście. Dzięki temu do miejskiej kasy trafia prawie miliard złotych. Tegoroczna edycja była czwartą z kolei.


W tym roku nagrodą główną nie był, jak do tej pory, samochód. Za to nagród było znacznie więcej niż w poprzednich latach, bo aż osiemdziesiąt pięć.


Wśród nich było 8 skuterów elektrycznych Zipp Volteno, 20 rowerów Trek, 8 pakietów bezpłatnej komunikacji miejskiej na pół roku, 16 karnetów rocznych do zoo i Afrykarium, 20 karnetów VIP do Aquaparku, 3 podwójne vouchery VIP do Narodowego Forum Muzyki oraz 10 voucherów rodzinnych do Hydropolis.

Reklama

To między innymi tą akcją udało się zdobyć 3 tys. nowych podatników. Gmina szacuje, że do budżetu miasta wpłynie dzięki temu ponad 7 mln zł więcej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości