Za nami finał kampanii "Rozliczam PIT we Wrocławiu". Aż 85 nagród wylosowano w sobotę na placu Wolności. W ten sposób miasto zachęca mieszkańców do rozliczania się ze skarbówką w stolicy Dolnego Śląska.
W kampanii wzięło udział ponad 20 tys. mieszkańców, w tym 3 tys. nowych podatników. Loterią z atrakcyjnymi nagrodami wrocławski magistrat zachęca do rozliczania podatków w mieście. Dzięki temu do miejskiej kasy trafia prawie miliard złotych. Tegoroczna edycja była czwartą z kolei.
W tym roku nagrodą główną nie był, jak do tej pory, samochód. Za to nagród było znacznie więcej niż w poprzednich latach, bo aż osiemdziesiąt pięć.
Wśród nich było 8 skuterów elektrycznych Zipp Volteno, 20 rowerów Trek, 8 pakietów bezpłatnej komunikacji miejskiej na pół roku, 16 karnetów rocznych do zoo i Afrykarium, 20 karnetów VIP do Aquaparku, 3 podwójne vouchery VIP do Narodowego Forum Muzyki oraz 10 voucherów rodzinnych do Hydropolis.
To między innymi tą akcją udało się zdobyć 3 tys. nowych podatników. Gmina szacuje, że do budżetu miasta wpłynie dzięki temu ponad 7 mln zł więcej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze