Reklama

Wrocławscy studenci na wyścigi pojadą autostopem do Walencji

11/02/2014 00:00

Grzejcie kciuki! Już wiadomo, gdzie odbędzie się 6 edycja Auto Stop Race, jednego z najbardziej obleganych projektów studenckich w całej Polsce. Studenci wyruszą

Śmiałków czeka nie lada wyzwanie, bo tegoroczna majówka z Klubem Podróżnikiem BIT odbędzie się najdalej z dotychczasowych. 2350km to odległość do przejechania "na stopa".


 


Oczywiście dla najlepszych par czekają wspaniałe nagrody. Ale to nie wszystkie atrakcje, organizatorzy obiecują, że będzie się działo. Koncerty, strefa Chillout, plaża, basen - brzmi kusząco?

 


W tym roku Team Asr 2014 skorzystał z idei crowdfundingu, który dopiero rozwija się w Polsce. Na portalu każdy chętny może wesprzeć projekt i stać się poniekąd jego organizatorem. Auto Stop Race 2014 potrzebuje 12 500zł by uświetnić finał imprezy, jeśli ta suma nie zostanie osiągnięta, pieniądze wracają do wspierających.

Reklama

 


Chcesz by finał ASR-u był wyjątkowy? Wspomóż organizatorów, każda złotówka jest ważna by w pełni cieszyć się powodzeniem projektu. Miasto-meta tegorocznej edycji słynie ze słonecznej pogody, piaszczystych plaż oraz hucznych największych na półwyspie Iberyjskim fiest! Również smakosze znajdą coś dla siebie, dla takowych koniecznie do spróbowania będą lokalne specjały. Słynna paella valenciana, wyśmienite pomarańcze z okolicznych plantacji oraz gaszący pragnienie mroźny napój horchata, robiony z migdałów. Team Auto Stop Race 2014 zaprasza na spektakularna fiestę w WALENCJI POR ORDEN DE LLEGADA (kto pierwszy ten lepszy).

Reklama

 


Kolejne porcje informacji pojawią się na profilu facebook oraz na stronie internetowej. Projekt przeznaczony jest dla osób posiadających status studenta, odważnych, uśmiechniętych i gotowych przeżyć swoją przygodę życia.


bs

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości