Jak sama nazwa sugeruje, na Wrocławskiej Scenie Rockowej musi być wrocławsko i rockowo. Taka też z pewnością będzie przedświąteczna dawka dźwięków serwowana już jutro w klubie Liverpool przez dwie grupy - The Formację oraz Doktora Nauk.
Podczas wtorkowych koncertów „WroStage” w Liverpoolu można usłyszeć zarówno klasycznego rocka, hard rocka, jak i gatunki nawiązujące do jazzu, bluesa, na cięższych brzmieniach metalu kończąc. Już jutro na scenie pojawią się:
The Formacja
Od sześciu lat ich muzyka to żonglerka energicznym rock’n’rollem i melodyjnymi balladami, które wprowadzają w znakomity nastrój. The Formacja jest dojrzały zespołem złożonym z pięciu młodych facetów, których łączy niezależność i chęć do tego, aby opowiedzieć wprost o świecie, który ich otacza. Jak sami mówią „zebrali wspólną arogancję oraz pasję, aby The Formować się w jeden dźwięk”.
Doktor Nauk
Doktor jest młody. Ma zaledwie rok i jak na roczniaka przystało kipi energią i młodzieńczą fantazją. Po raz pierwszy rock’n’rollowe brzmienie zespołu można było usłyszeć podczas koncertu w klubie „Łykend”, kiedy to grupa założona przez braci Zarzyckich (Jakuba, Miłosza i Juliusza) raczyła publiczność nie tylko muzyką, ale i scenicznym kuglarstwem i grą aktorską.
Początek koncertu o godz. 20.00.
Wstęp 5 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze