Ten dzień to niepowtarzalna okazja, by spotkać polskich olimpijczyków i paraolimpijczyków, posłuchać ich inspirujących historii, a przede wszystkim wspólnie świętować radość z aktywności i sportowej pasji - tak organizatorzy mówią XII Pikniku z Olimpijczykami, który w niedzielę zgromadził spore rzesze wrocławian na Partynicach.
Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze