We wtorek, po godz. 9 rano, na placu Wróblewskiego wykoleił się tramwaj. Były utrudnienia w ruchu tramwajów, kursowała komunikacja zastępcza.
W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 0L, 3 (Leśnica), 5 (Oporów) i 16 (zoo) kursowały objazdami.
MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji pl. Dominikański - Księże Małe.
Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze