Reklama

Wypadek na A4. Auto wbiło się w naczepę tira. To cud, że nikt nie zginął

27/04/2024 08:40

Poważny wypadek na autostradzie A4. Między węzłami Brzezimierz i Brzeg w stronę Katowic auto osobowe wjechało w tył naczepy tira. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. 


Służby ratunkowe powiatu strzelińskiego poinformowane zostały o wypadku przed godziną 6 rano. Doszło do niego na 183 km autostrady A4 w kierunku Katowic. Pojazd osobowy wbił się w tył pojazdu ciężarowego. Zablokowany został prawy pas w kierunku Katowic, a jedna osoba została poszkodowana.
 
- Na szczęście obrażenia nie były poważne i kierujący pozostał na miejscu zdarzenia- nie wymagał transportu do szpitala - relacjonuje portal Strzelin 998. Aktualnie ruch odbywa się bez utrudnień.
 

 

 




klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości