Do wypadku doszło 24 listopada o godz. 1.00 w nocy na autostradzie A4 między Legnicą i Legnickim Polem w kierunku Wrocławia. Kierowca busa najechał na tył samochodu marki audi.
– Obywatel Ukrainy kierujący busem marki Mercedes nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył audi. Ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł – mówi młodsza aspirant Anna Tersa z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.
Busem podróżowały cztery osoby. Jedna z nich, która źle się czuła, została przetransportowana do szpitala. Nikomu nic poważnego się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze