Reklama

Wypadek na autostradzie A4. Tir leży na boku, dwie osoby ranne

17/05/2024 09:42

Poważny wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Na 165. kilometrze w kierunku Wrocławia tir zderzył się z osobówką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ranne zostały dwie osoby. Autostrada A4 w stronę Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Korek ma już blisko 10 km.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


Aktualizacja, godz. 12 -  W kierunku Zgorzelca objazd odbywa się przez węzeł Brzezimierz. Dla pojazdów stojących w zatorze za węźle Brzezimierz objazd przez MOP Krajków na DW395, natomiast w kierunku na Katowice ruch odbywa się pasem prawym.


Do wypadku doszło w okolicach zjazdu Wrocław Wschód. Po zderzeniu ciężarówka przewóciła się na bok i zablokowała oba pasy autostrady.  Na miejsce wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


- Jezdnia w kierunku Wrocławia zablokowana, w kierunku Katowic zablokowany lewy pas, ruch odbywa się pasem prawym - informuje GDDKiA. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 12.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 



 


 

 


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości