Pojazdy zderzyły się około godz. 8 przed przystankiem Krakowska. Były utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej, powstały korki.
Do zderzenia dwóch aut doszło na ul. Krakowskiej we Wrocławiu w poniedziałek, 8 maja, około godz. 8. Lekko rozbite samochody zatrzymały się na torowisku i na kilkanaście minut zablokowały ruch tramwajów, autobusów oraz innych samochodów na ul. Krakowskiej. Pojazdy dość szybko zostały przestawione i ruch komunikacji miejskiej wznowiono.
Powstały większe niż zwykle o tej porze na Krakowskiej korki z obu kierunków do miejsca zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze