Około godziny 10 doszło do kolizji przy ulicy Karkonoskiej w kierunku centrum miasta. Kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków i stracił panowanie nad pojazdem. Droga w kierunku Powstańców Śląskich jest zablokowana.
Według relacji świadków zdarzenia kierowca nie dostosował prędkości i wpadł w poślizg, następnie uderzając w wiadukt.
Na miejscu wypadku są już wszystkie służby. Ranny został kierujący pojazdem, który nie mógł samodzielnie opuścić pojazdu. Ul. Karkonoska w kierunku centrum jest zablokowana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze