Wypadek dwóch osobówek między węzłem Zgorzelec i Godzieszów. Ranna została jedna osoba.
Aktualizacja, godz. 9:30 - utrudnienia już się zakończyły.
Do zdarzenia doszło na 17 kilometrze autostrady A4 w kierunku Zgorzelca. Okoliczności wypadku nie są znane, wiadomo, że poszkodowana została jedna osoba. Uwaga! Są spore utrudnienia, zablokowany jest lewy pas. Jak zapowiadała wcześniej GDDKiA, utrudnienia powinny wkrótce się zakończyć.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze