Startem honorowym spod Hali Stulecia rozpoczął się w poniedziałek we Wrocławiu 82. wyścig Tour de Pologne. Po przejeździe ulicami miasta już za Wrocławiem - w Tyńcu Małym - kolarze zaczęli prawdziwą rywalizację.
Pierwszego dnia uczestnicy Tour de Pologne mają do przejechania prawie 200 kilometrów. Premie lotne czekają w Kątach Wrocławskich, Środzie Śląskiej i Polkowicach, a premia górska - w Prochowicach. Meta pierwszego etapu w Legnicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze