Reklama

Wzięli udział w napadzie rabunkowym z użyciem niebezpiecznego narzędzia

06/10/2017 15:13

Funkcjonariusze policji z Wrocławia, przy współpracy z policjantami z Bolesławca, zatrzymali dwie osoby podejrzane o udział w rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Policjanci z komisariatu policji Wrocław Krzyki, działając wspólnie z funkcjonariuszami z Bolesławca, zatrzymali mężczyzn w wieku 32 i 33-lat podejrzanych o udział w napadzie rabunkowym.

Do zdarzenia doszło we Wrocławiu w pobliżu jednego z pasaży handlowych. Mężczyźni, którzy przyjechali tam samochodami, obrabowali poszkodowanego, wiedząc, że może mieć przy sobie sporą ilość gotówki.

W pewnym momencie jeden z podejrzanych podbiegł do 59-latka i zaczął bić go pałką, chcąc go obrabować. Do kradzieży nie  doszło z uwagi na opór pokrzywdzonego, który z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Sprawców zatrzymano na terenie powiatu bolesławieckiego przy współpracy z miejscowymi funkcjonariuszami. Obaj trafili prosto do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty.

Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych mężczyzn na trzy miesiące. Może grozić im kara pozbawienia wolności do lat 12.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości