Po raz pierwszy ToTu zabierze widzów w podróż do świata baśni. Agencja artystyczna z Wrocławia odkurzy ponadczasową opowieść Hansa Christiana Andersena i przedstawi ją w zupełnie innej odsłonie.
Po dłuższej przerwie teatr ToTu zaprezentuje losy znanej wszystkim z dzieciństwa, tytułowej „Dziewczynki z zapałkami”. Niewinność i delikatność dziecka zderzą się z okrucieństwem i brutalnością postapokaliptycznej rzeczywistości.
Poszukiwania drogi do domu zaprowadzą nas do starej, nieczynnej fabryki, która odsłoni mroczny świat szczurów – przestępców, bezdomnych i wyrzutków.
Aktorzy opowiedzą historię o dziewczynie stojącej w obliczu życiowego dramatu. Osadzą baśniową bohaterkę w realiach współczesnego świata, którym rządzi pieniądz.
Taki (nie)porządek jednym pozwoli przetrwać, a innym przyniesie zgubę. Dla wielu otworzy okno na świat, zaś przed niektórymi pozamyka wszystkie drzwi.
Spektakle planowane są 20, 21, 27 i 28 lutego o godzinie 17:00 i 19:00 w teatrze ToTu przy ulicy Hubskiej 6. Czas trwania przedstawienia to 1 godzina i 20 minut. Spektakl dostępny jest dla widzów od 18 roku życia. W spektaklu może być używany stroboskop.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze