Reklama

Zaginął Grzegorz Pater. Mężczyzna może przebywać we Wrocławiu

06/12/2022 14:56

Grzegorz ostatni raz kontaktował się z rodziną pod koniec listopada. Mówił, że z Wrocławia ma zamiar jechać do rodziny do województwa małopolskiego. Od tego czasu nie ma z nim kontaku.

Grzegorz Pater mieszka w Krosnowicach Kłodzkich. Ostatni raz skontaktował się z rodziną 27 listopada. Około godz. 10.30 poinformował bliskich, że jest we Wrocławiu, skąd miał pojechać do rodziny do miejscowości Biadoliny Szlacheckie (województwo małopolskie). Podczas rozmowy poinformował o niskim stanie baterii telefonu. Prawdopodobnie telefon się rozładował. Do rodziny w Biadolinach nie dotarł. Do dziś, 6 grudnia, nie ma kontaktu z Grzegorzem.


Grzegorz Pater ma 165 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemną karnację i ciemne włosy. Na lewym łuku brwiowym ma bliznę, między oczami pieprzyk. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie dżinsy i ciemno niebieską kurtkę z kapturem.

Reklama

Osoby, które widziały Grzegorza lub mają jakiekolwiek inne informacje proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 47 875 22 00 lub numerem alarmowym 112 albo przez stronę Zaginieni Vermisst wysyłając wiadomość przez facebooka lub e-mail [email protected].


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości