Drogowcy na zlecenie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta już od jakiegoś czasu odmalowują oznakowanie poziome na wrocławskich ulicach i parkingach. W najbliższym czasie zajmą się „pasami” w okolicach dwóch wrocławskich szpitali. Na czas remontu zostanie wprowadzony tam zakaz parkowania.
2 i 5 czerwca ekipy zjawią się na ul. Chałubińskiego. W piątek zakaz parkowania obowiązywał po zachodniej stronie ulicy. W poniedziałek z kolei nie zaparkujemy po północnej stronie.
We wtorek, 6 czerwca odmalowywane będzie oznakowanie poziome ulicy Zielińskiego na odcinku od Szczęśliwej do Zaporoskiej. Tego dnia nie zaparkujemy po przeciwnej stronie Dolnośląskiego Centrum Onkologii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze