Wrocławscy strażnicy miejscy zastali w zaparkowanym w zatoce MPK samochodzie śpiącego mężczyznę. Auto było uszkodzone, a od mężczyzny czuć było alkohol. Przekazano go policjantom.
W czwartek 31 lipca około godz. 5.45 patrol Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie od dyżurnego z Centrum Kierowania i Monitoringu, że w zatoce MPK przy ul. Niedźwiedziej stoi pojazd osobowy z uszkodzonym kołem, w którym śpi mężczyzna.
- Po przybyciu na miejsce zastano śpiącego mężczyznę, od którego po obudzeniu wyczuwalna była silna woń alkoholu. Pojazd miał wybitą szybę od strony kierowcy i pękniętą oponę - relacjonują strażnicy miejscy.
Na miejsce wezwano patrol policji, który przebadał mężczyznę na zawartość alkoholu - wynik 1,34 mg/l.
Jak dodają strażnicy, nietrzeźwego mężczyznę przekazano policji celem dalszego postępowania wyjaśniającego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze